BERLİN

Başkent Berlin, 3,5 milyon nüfusuyla Almanya’nın en büyük kentidir. Enstitümüz Berlin’in merkezi konuma sahip Mitte bölgesindeki modern bir binada hizmet vermektedir. Birkaç dakika yürüyerek ya da kısa bir tramvay yolculuğu yaparak okuldan şehir merkezine gidebilirsiniz. Üstelik sadece 15 dakikada ünlü Brandenburg Kapısına da ulaşabilirsiniz.

FRANKFURT

Mainhattan’ın yarattığı benzersiz bir siluete sahip, Main Nehri üzerindeki bu kozmopolit şehir siyasi, kültürel ve ticari açıdan Almanya’da önemli bir yere sahiptir. Okulumuzun yeni lokasyonu canlı atmosferi ile  Bahnofsviertel’ de bulunmaktadır (tren istasyonu köşesi). Sadece bir kaç dakika uzakılıkta nehir kenarına dizilmiş ünlü müzeleri ziyaret edebilir (Museum Riverbank) ya da Almanya’nın en büyük alışveriş merkezi olan Zeil’ de vakit geçirebilirsiniz.

HAMBURG

Almanya’nın ikinci büyük şehri olan Hamburg, limanı ve Elbphilharmonie gibi mutlaka görülmesi gereken yerleriyle ünlüdür. Enstitümüz, şehir merkezinde art deco mimarisine sahip tarihi bir ofis binası olan Esplanadebau’da bulunmaktadır. Alster Nehri ve Jungfernstieg gezinti alanı sadece birkaç adım uzağınızdadır.

MÜNİH

Oktoberfest ve Englischer Garten (İngiliz Bahçesi) gibi çok sayıdaki ünlü etkinlikleri ve mekanlarıyla turistlerin gözdesi olan Münih, Almanya’nın en güzel şehirlerinden biridir. Meşhur Stachus’a (şehir meydanı) sadece birkaç dakika mesafede ve merkez tren istasyonunun hemen yakınında bulunan enstitümüze ulaşım oldukça kolaydır.

 

 

Kurs Fiyatları                             1hafta         2hafta           4hafta           26hafta
Standart Kurs 200 €        380 €         740 €          3080 €
Yoğunlaştırılmış Kurs 250 €        460 €         880 €         4240 €
Premium Kurs 300 €        580 €        1140 €         5860 €